Bermuda Triangle

Bermuda Triangle

Playtech ma w swoim dorobku bardzo różnorodne tytuły – od najlepszych i najbardziej skomplikowanych, jak The Pink Panther, po najprostsze, jak choćby Fountain of Youth.

Bermuda triangle

-->

Bermuda Triangle slot

Bermuda_Triangle_Paytable
Playtech ma w swoim dorobku bardzo różnorodne tytuły – od najlepszych i najbardziej skomplikowanych, jak The Pink Panther, po najprostsze, jak choćby Fountain of Youth. Developer ten wypuścił też na rynek maszyny „środka”, takie jak Bermuda Triangle, który możecie przetestować za darmo. Oczywiście sama nazwa slotu odwołuje się do słynnego niezwykłego miejsca położonego na zachód od Florydy. Miejsca, gdzie dzieją się rzeczy dziwne – tak dziwne, jak w tej maszynie…

Bermuda_Triangle_SlotSam automat to 3 walce i 5 linii wypłat. Sceneria w tle nie rozpieszcza – burzowy ocean budzi lekki niepokój, może nawet grozę… ale za to umieszczony w rogu dwupłatowiec jest wręcz słodki.

Automat posiada tylko pięć symboli – ośmiornicę, rekina, delfina, samolot i okręt. Klawiszami + oraz – wybieramy najlepszy naszym zdaniem zakład (umieszczony w lewym dolnym rogu), a potem ustalamy, czy stawiamy 1 czy wszystko, by zagrać w od jednej do pięciu linii wypłat. Wygraną zapewniają nie tylko trzy takie same symbole, ale również kombinacja samolot/okręt. Ten ostatni jest zresztą najcenniejszy – wypłata 1000x monety.

Bermuda Triangle opinie

Połączenie prostoty z odrobiną strategii – dokładnie tyle oferuje ten automat. Nieco za dużo jak dla złaknionych łatwości, a odrobinę za mało dla lubiących bardziej skomplikowane rzeczy. Ale zwrot z inwestycji na poziomie 96,73% zainteresuje pewnie wielu z Was.