Columbus Classic

Columbus Classic

Gra w Columbus Classic to produkcja firmy Novomatic, skierowana szczególnie do wszystkich miłośników historii, zapalonych odkrywców oraz amatorów żeglugi morskiej.

Columbus

Columbus Classic slot

Columbus_Classic_SlotGra w Columbus Classic to produkcja firmy Novomatic, skierowana szczególnie do wszystkich miłośników historii, zapalonych odkrywców oraz amatorów żeglugi morskiej. Slot ten daje nam możliwość wejścia na pokład Santa Marii, przeprawy przez ocean oraz eksplorowania nieznanych, egzotycznych lądów. Nagrodą za pełną wyzwań podróż będzie tajemniczy skarb oraz dozgonna wdzięczność królowej Izabeli.

Columbus_Classic_BonusJak zaciągnąć się na galeon Kolumba? Slot Columbus Classic znajdziecie na naszej stronie – gra w trybie demonstracyjnym jest całkowicie darmowa!

Columbus Classic to pięciobębnowy slot z 9 liniami wygrywającymi. Gracze wprawiają w ruch aż 13 symboli – Kolumba, królową Izabelę, skrzący naszyjnik, sekstans, litery i cyfry. Symbol Scatter to Kolumbowy galeon, Santa Maria. Jeśli na bębnach pojawi się więcej niż 3 symbole Scatter, w podarku otrzymamy 10 darmowych zakręceń.

Columbus_Classic_PaytableDzięki opcji gamble będziemy mieli szansę na podwojenie naszych wygranych. Podejmijcie wyzwanie i obstawiajcie kolor kart (królewska czerwień i tajemnicza czerń).

Columbus Classic slot opinie

Powstała w 2002 gra Columbus Classic zdradza oznaki starzenia. Grafika jest lekko archaiczna, ale mimo wszystko przyjemnie zakręcić bębnami. Klimat XVI pierwszych podróży międzykontynentalnych, legendarna postać Krzysztofa Kolumba, odkrywanie nieznanych lądów – te wszystkie elementy sprawiają, że chce się grać. Duża ilość symboli zwiększa szansę na zwycięstwo oraz wprowadza nutkę niepewności. Wsiadajcie na Santa Marię, by wraz z Kolumbem wyruszyć w niepowtarzalną podróż po ogromne skarby.