Egyptian Heroes

Egyptian Heroes

Egyptian Heroes to kolejny prosty i przyjemny slot z wytwórni NetEnt. Jeśli pociąga cię mitologia starożytnego Egiptu i eksploracja piramid, które podobno posiadają nadnaturalne moce, to gra dla Ciebie.

Egyptian heroes

Egyptian Heroes

Egyptian_Heroes_SlotEgyptian Heroes to kolejny prosty i przyjemny slot z wytwórni NetEnt. Jeśli pociąga cię mitologia starożytnego Egiptu i eksploracja piramid, które podobno posiadają nadnaturalne moce, to gra dla Ciebie. Choć nie jest to tak dopieszczona graficznie gra jak inne produkcje tego studia, to jednak możliwości wygranej i emocjonująca rozgrywka rekompensują delikatnie naszkicowany nastrój. Celem gry jest odnalezienie na bębnach jak największej ilości egipskich bogów, a cała rzecz dzieje się w sercu piramidy, na tle hieroglificznych zapisów. Każde zakręcenie przez nas bębnami uruchamia orientalny dżingiel.

Egyptian Heroes gra

Egyptian_Heroes_BonusW Egyptian Heroes gra się bardzo łatwo. Na ekranie gry powita cię pięć kół z trzema rzędami symboli. Zanim rozpoczniesz grę ustaw ilość linii, które chcesz obstawić, wartość monet i poziom stawki. Teraz uruchom maszynę i czekaj na wygrane. W grze Egyptian Heroes główną rolę grają starożytne bóstwa, za zgarnięcie których otrzymasz naprawdę dużo kredytów. Najwięcej kasy zgarniesz za człekokształtnego sokoła – boga słońca Ra, który da ci 4000 punktów. Bastet – bogini miłości i radości posiadająca głowę kocicy, na pewno przyniesie ci dużo szczęścia i nawet 2000 punktów. Równie dobrze punktowane są skrzydlata Izyda, egipski magiczny wojownik i opiekun wód z głową krokodyla. Oprócz tych charakterystycznych symboli zwyciężają również symbole literowe i liczbowe. Gdyby to był koniec możliwości wygrywania to byłoby chyba trochę nudno, dlatego gra oferuje nam wiele możliwości na pomnożenie naszych wygranych. Specjalną opcją jest Golden Bet Line Multiplier, który w momencie kiedy wciskasz start kręcenia bębnów pojawia się na ekranie podświetlona linia, mogąca zyskać podwojenie, potrojenie lub nawet spowodować pięciokrotną wygraną. W Egyptian Heroes gra staje się jeszcze bardziej emocjonująca ze specjalnymi symbolami Scatter w postaci mrocznej głowy Sfinksa. Kiedy pojawią się przynajmniej trzy uruchamiają darmowe spiny. Środkowy bęben ma specjalna funkcję Sticky Expanded Wild, który zwiększa szansę na wygraną, a podczas free spinów można wygrać… jeszcze więcej free spinów i dodatkowa kasa prosto ze skarbca faraona trafia na twoje konto. Naszym ulubionym symbolem w tej grze jest Wild, który zastępuje wszystkie obrazki oprócz Scatter, a przedstawiany jest przez piramidę. Niby nic takiego, ale na bębnach 2,3,4 strzela w górę kosmiczną energią i obejmuje swoją mocą cały bęben.

Jeśli dla Ciebie to mało, możesz przestudiować święte matematyczne układy, które budowniczym pomogły zbudować piramidy, a tobie przyniosą fortunę i szczęście. Znajdziesz siatkę 20 linii dających zwycięstwo, plus za każdym razem jedną dodatkową z Golden Bet Line.

Egyptian_Heroes_PaytableEgyptian Heroes polska

Chociaż nie posługuje się Egyptian Heroes polską mitologią, to jest to gra chętnie uruchamiana przez graczy, również w polskich kasynach internetowych tj. Redbet, Mr Green, Betsson.

Egyptian Heroes mobilne

Egyptian Heroes mobilne granie czeka cię również na twoim smartfonie lub tablecie w specjalnych mobilnych kasynach.

Egyptian Heroes opinie

Egyptian Heroes to bardzo fajna gra dla fanów egipskiej starożytności. Duże wygrane i unikatowa złota linia, która pomnoży wygraną nawet pięciokrotnie. Brakuje temu spinowi trochę klimatu, muzyki w tle prawie nie ma, a dźwięki symboli równie dobrze mogłyby pasować do kosmicznych laserów. Kto wie, może jednak piramidy zbudowali kosmici? Design gry też nie powala, ale w końcu nie chodzi tu tylko o grafikę, prawda? Ważne są zwycięstwa i tego wam życzę kosmicznym pozdrowieniem: ”Niech moc potężnych piramid będzie z wami”.