Flowers

Flowers

Flowers to świetna propozycja dla wyczekujących niecierpliwie wiosny graczy. Gra przepełniona jest różnymi symbolami kwiatów i soczyście zielonych roślin. Automat zbudowany został w sposób klasyczny, to znaczy na pięciu bębnach

Flowers

-->

Flowers

Flowers-bonus
Flowers to świetna propozycja dla wyczekujących niecierpliwie wiosny graczy. Gra przepełniona jest różnymi symbolami kwiatów i soczyście zielonych roślin. Automat zbudowany został w sposób klasyczny, to znaczy na pięciu bębnach. Symbolami, które mają tutaj szczególne znaczenie są Scatter oraz Wild, który otwiera użytkownikom drzwi do gry bonusowej. Gra ta posiada jeszcze tak zwany mnożnik na poziomie 5.000. W praktyce oznacza to tyle, że jeżeli traficie na najlepszą kombinację z Flowers-slotmożliwych, to Wasza wygrana zostanie pomnożona aż 5.000 razy… Gra ponadto posiada funkcję progresywnego jackpota. To zdecydowanie zmienia postać rzeczy, prawda? Gra dostępna jest także w wersji za darmo, czyli bez konieczności stawiania własnych pieniędzy.

Flowers opinie

Flowers to przykład doskonale zaprojektowanej gry – miłej dla oka i dającej szansę na zgarnięcie całkiem konkretnej sumy pieniędzy. Zapraszamy do wypróbowania tej gry wszystkim, a szczególnie miłośnikom ogrodnictwa – nie będziecie rozczarowani!