Foxy Fortunes

Foxy Fortunes

Firma Playtech przygotowała prostą maszynę slotową w lekkim, wesołym klimacie. Zielone, sielskie tło oraz słodkie rysunki rozluźniają, przywodząc na myśl atmosferę spokojnego, letniego dnia.

foxy-fortunes

-->

Foxy Fortunes slot

Foxy_Fortunes_Bonus Foxy_Fortunes_Paytable Foxy_Fortunes_SlotFirma Playtech przygotowała prostą maszynę slotową w lekkim, wesołym klimacie. Zielone, sielskie tło oraz słodkie rysunki rozluźniają, przywodząc na myśl atmosferę spokojnego, letniego dnia. Grę Foxy Fortunes możecie za darmo przetestować na naszej stronie, ale zanim to zrobicie, zwróćcie uwagę na kilka podstawowych cech tego automatu. W grze zaprogramowano pięć bębnów z trzema liniami oraz kombinacją 25 wypłat. Oczywiście kluczowym znaczkiem w grze jest tytułowy lis – to tzw. „dziki” symbol, który może pojawić się tylko w drugiej, trzeciej lub czwartej kolumnie. Uzyskanie takiej trójki obdarza gracza aż 15 darmowymi zakręceniami! Co więcej, w danej rundzie otrzyma on dodatkową premię x3 do wygranej. Kolejny godny uwagi efekt – scatter – związany jest z ikonką winogron – pojawienie się takiego symbolu upoważnia gracza do wskazania go tytułowemu liskowi, a ten zdobywa dla nas nagrodę. Oprawa dźwiękowa jest bardzo przyjemna – począwszy od muzyki w tle, na rotujących się bębnach kończąc.

Foxy Fortunes opinie

Poprawny wygląd i wciągająca rozgrywka to niewątpliwe zalety. Szczególnie godna uwagi jest często wyskakująca okazja do darmowego zakręcenia. Również procentowy zwrot z inwestycji działa na wyobraźnię – oficjalnie wynosi ona 95%.