Funky Monkey

Funky Monkey

Jeden z najprostszych gier slotowych na rynku od firmy Playtech – ledwie trzy bębny i jedna linia wypłat. I tak naprawdę wiele więcej nie trzeba, by się dobrze zabawić i „dorobić” jackpota w wysokości 2500 monet.

Funky Monkey

-->
Review of: Funky Monkey
Online game review:
Daniel

Reviewed by:
Rating:
4
On 20 października
Last modified:22 stycznia

Summary:

Świetna gra zapewniająca wspaniałą rozrywkę na wiele godzin. Super grafika, dobra muzyka

Funky Monkey slot

Funky_Monkey_Paytable Funky_Monkey_SlotJeden z najprostszych gier slotowych na rynku od firmy Playtech – ledwie trzy bębny i jedna linia wypłat. I tak naprawdę wiele więcej nie trzeba, by się dobrze zabawić i „dorobić” jackpota w wysokości 2500 monet. Po co przeróżne „dzikie” symbole? Po co scatter i mini gry? Równie dużo emocji może wszak budzić tak prosta gra jak Funky Monkey – jeśli nie wierzysz, sprawdź za darmo na naszej stronie!

Oczywiście w tym slocie nie mamy w żadnym wypadku zagwarantowanej wygranej. Nie będzie łatwo. Trzeba uzyskać trzy pasujące do siebie symbole na bębnach. Największa wypłata jest za bębny bongo, potem lecą drzewo bananowe i chata. Stawiając trzy monety na każde zakręcenie daje największe szanse na maksymalną wygraną, ale tę strategię można polecić tylko osobom, które na nią stać.

Funky Monkey opinie

Nie na darmo mówi się, iż piękno kryje się w prostocie. Nie inaczej jest w przypadku Funky Monkey. To automat slotowy prosty, wymagający umiejętności i szczęścia. Być może nie każdemu odpowiadał ten brak rozpraszania różnymi minigierkami czy „dzikimi” znakami…

Świetna gra zapewniająca wspaniałą rozrywkę na wiele godzin. Super grafika, dobra muzyka