Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

Slot Gonzo’s Quest to kolejna ciekawa propozycja od NetEnt z historią w tle. Grafika i zamysł gry oparty jest na czasach hiszpańskich podbojów w Ameryce Południowej

Gonzo's Quest

-->

Gonzo’s Quest

Gonzos-Quest-bonus Gonzos-Quest-paytable Gonzos-Quest-slotSlot Gonzo’s Quest to kolejna ciekawa propozycja od NetEnt z historią w tle. Grafika i zamysł gry oparty jest na czasach hiszpańskich podbojów w Ameryce Południowej, a głównym bohaterem jest tu konkwistador Peru, odkrywca zachodnich dorzeczy Amazonki oraz przywódca buntu konkwistadorów przeciw Koronie Hiszpańskiej – Gonzalo Pizarro. Wraz z nim przemierzać będziemy odstępy ogromnej dżungli w poszukiwaniu mitycznego Eldorado (pamiętajcie, że nasze Eldorado wcale nie musi być mityczne), przy akompaniamencie peruwiańskich rytmów i w otoczeniu ornamentów rodem z wioski Inków.

Oczywiście obok aspektów wizualnych i jakości 3D, slot ten zaprojektowany został przede wszystkim do gry zarówno dla zabawy, jak i dla pieniędzy. Gra zbudowana została w oparciu o 5 bębnów oraz 20 linii. Zakłady, jakie możemy tu stawiać, ograniczone są do przedziału 1-1000 zł. Poza wygranymi pieniężnymi, nadarza się tu wiele okazji na dodatkowe bonusy, jak dodatkowe darmowe spiny – o ile uda nam się trafić 3 złote symbole, a jeżeli wylosujemy zwycięską kombinację, system podwaja naszą stawkę. Jeżeli trafi się to kilka razy z rzędu, mnożnik rośnie.

Gonzo’s Quest opinie

Gonzo’s Quest to niewątpliwie bardzo atrakcyjny wizualnie produkt od NetEnt. Slot jest niezwykle popularny, szczególnie wśród osób ceniących sobie dobrą zabawę, ciekawą historię i elementy humorystyczne. Nie należy jednak spodziewać się tutaj wielkich wygranych.