Ice Run

Ice Run

Zimowa atmosfera nie każdemu się zapewne udzieli, ale zagranie za darmo w slot Ice Run powinno rozgrzać serce i ciało każdego miłośnika jednorękich bandytów.

ghost_pirate

-->

Ice Run slot

Ice_Run_Bonus Ice_Run_Paytable Ice_Run_SlotZimowa atmosfera nie każdemu się zapewne udzieli, ale zagranie za darmo w slot Ice Run powinno rozgrzać serce i ciało każdego miłośnika jednorękich bandytów. A dlaczego warto zbadać ten automat od firmy Playtech oferującą 3 walce z 25 liniami wypłat? Nie tylko ze względu na mroźny klimat. Przede wszystkim z racji ciekawego wykorzystania „dzikiego” symbolu, którym w tym wypadku jest… Eskimos. Otóż uzyskanie tej ikonki po środku trzeciego walca oferuje aż dwa dodatkowe zakręcenia. Z kolei jeśli Eskimos wyląduje w 2, 3 lub 4 kolumnie, to otrzymujemy tylko jeden respin. Kolejny symbol, na który warto polować, to husky – gdy słynny pies pociągowy pojawi się w 1 i 5 kolumnie, przenosimy się do gry w grze, gdzie wystarczy utrafić 3 na 7 bałwanów, by wygrać. Trafienie trzeciego bałwana może, ale nie musi uruchomić dodatkową premię, tym razem związaną z igloo i dającą okazję do dodatkowego zmultiplikowania wyniku i uzyskania aż 5-krotnej premii. Ostatnia ikonka godna uwagi jest powiązana z nazwą tego slotu i dorobienie się jej oznacza aż 10 darmowych spinów!

Ice Run opinie

Duże wrażenie robią różne opcje wygranej oraz ciekawe tryby gry w grze. Oprawa dźwiękowa może nie zachwyca, a procentowy zwrot z inwestycji nie rzuca na kolana (93,83%), niemniej przeróżne nagrody zdarza się nam tu ugrać częściej niż statystyka by na to wskazywała.