Iron Man 3

Iron Man 3

Iron Man, czy inaczej Tony Stark (w tej roli Robert Downey Junior), to znany komiksowy superbohater, który zyskał na popularności za sprawą filmów ze swoim udziałem.

Iron Man3

-->

Iron Man 3 slot

Iron_Man_3_Bonus Iron_Man_3_Paytable Iron_Man_3_SlotIron Man, czy inaczej Tony Stark (w tej roli Robert Downey Junior), to znany komiksowy superbohater, który zyskał na popularności za sprawą filmów ze swoim udziałem. Pojawił się także w cyklu Avangers. Sam Tony Stark jest miliarderem oraz pomysłowym wynalazcą technologii wojskowej, w tym tytułowego kostiumu z żelaza. Firma Playtech opracowała nawiązujące do tej postaci gry przy okazji filmowych premier. Najnowszą z serii jest oczywiście ta sygnowana cyferką 3.

W tym automacie o 5 bębnach i 25 liniach wypłaty aż roi się od niezwykłości, bonusów oraz minigierek. W grze są aż trzy symbole skater – Mark 42, War Machine oraz Iron Patriot to nazwy, które miłośnikom świata Marvela mówią wszystko. Jeśli pierwszy z wymienionych znaków pojawi się na 1 bębnie, drugi na 3, a trzeci na 5, uruchomiony zostanie All Systems Go Re-Spin – gracz uzyskuje 1 respin z zamrożonymi trzema bębnami. Łatwo dzięki temu wygrać, choć nie są to duże kwoty – od 5x do 10x.

Znacznie więcej można zyskać aktywując Hall of Armor Free Games, co następuje po pojawieniu się przynajmniej trzech ikon z logo Iron Mana. Oferują one bardzo dużo różnorodnych mnożników zależnych od wielu czynników. W efekcie można zyskać nawet premię 2500x.

Iron Man 3 opinie

Największe wrażenie robi grafika oferowana przez ten automat. Niestety, przesadne skomplikowanie zabija większość przyjemności z gry.