Jack and the Beanstalk

Jack and the Beanstalk

Czy pamiętacie z dzieciństwa bajkę o Jasiu i magicznej fasoli? A któż nie pamięta…

Jack and the Beanstalk

-->

Jack and the Beanstalk

Jack-and-the-Beanstalk-bonus Jack-and-the-Beanstalk-paytable Jack-and-the-beanstalk-slotCzy pamiętacie z dzieciństwa bajkę o Jasiu i magicznej fasoli? A któż nie pamięta… Dla wszystkich fanów tej opowieści firma NetEnt przygotowała specjalną grę slotową nawiązującą właśnie do tej historii. Gra zaprojektowana została w technologii 3D, co bardzo wpłynęło na jakość grafiki, a tym samym na efekty wizualne. Gra Jack and the Beanstalk zbudowana jest z 5 bębnów i 20 linii. Występuje tu także symbol o specjalnych funkcjach pomnażających wygrane, a mianowicie Walkin Wild. W trakcie gry użytkownik ma szansę na wzięcie udziału w dodatkowej mini grze Free Spins Treasure Collection, w ramach której funkcjonuje system darmowych obrotów. Gra ta polega na znajdowaniu skarbów, które z kolei odblokowują kolejne, premiowane symbole Wild. Jeżeli uda nam się uzbierać odpowiednią ilość skarbów – kluczy, to pojawi się tzw. Expanding Wild – połączenie zwykłych symboli Wild, a co za tym idzie mnożnik naszych wygranych wzrośnie.

Zabawna grafika to nie jedyny plus tej gry. Można tu również zgarnąć bardzo poważne pieniądze, choć nie jest to gra z progresywnym jackpotem.

Jack and the Beanstalk opinie

Slot Jack and the Beanstalk to gra wykonana bardzo pieczołowicie, przy zachowaniu wszelkiej staranności o szczegóły. Przygodom Jasia towarzyszy bardzo przyjemna dla ucha muzyka. Nie spodziewajcie się tutaj milionowych wygranych, ale bądźcie pewni, że czas spędzony na grze w ten slot, nie będzie czasem straconym, bo to czysta przyjemność.