Jack Hammer 2

Jack Hammer 2

Oto idealna gra dla osoby, która ma ochotę na dreszczyk przygody z przymrużeniem oka. Kryminalna opowieść w klimacie początków dwudziestego wieku. Prywatny detektyw Jack Hammer uratował miasto Grand City i w nagrodę zostanie odznaczony na specjalnej gali zorganizowanej na pokładzie luksusowego statku.

jackhammer

-->

Jack Hammer 2

Jack-Hammer-2-slotOto idealna gra dla osoby, która ma ochotę na dreszczyk przygody z przymrużeniem oka. Kryminalna opowieść w klimacie początków dwudziestego wieku. Prywatny detektyw Jack Hammer uratował miasto Grand City i w nagrodę zostanie odznaczony na specjalnej gali zorganizowanej na pokładzie luksusowego statku. Nie wie jednak, że wplątuje się w pewien ”Fishy Bussines”. Gwiazda wieczoru ”Pearl” wpadła w oko paskudnemu geniuszowi zbrodni – Don Crabbiemu, który porywa ją w celu zaspokojenia swoich brudnych rządz, ale nie spodziewa się, że na jego drodze stanie bohaterski Jack Hammer. Dołóż mafiosowi i jego zbirom, uratuj seksowną ślicznotkę, a dodatkowo wygraj ekstra kasę. Klimatu dopełnia dobrze skrojona komiksowa grafika, przerysowane postaci i kryminalna muzyka.

Jack Hammer 2 gra

Jack-Hammer-2-bonusW Jack Hammer 2 gra się bardzo łatwo, ale zanim zaczniesz rozgrywkę, warto się dowiedzieć jakie sa zwycięskie symbole i jakie ich układy wygrywają. Przed naszymi oczami rysuje się pięć kół z trzema symbolami. Dosłownie ”rysuje się”, ponieważ pola stylizowane są na serię komiksowych obrazków. O tym ile dostaniesz za zwycięskie pola możesz dowiedzieć się z przystępnej polskiej instrukcji lub klikając na jednym z symboli pojawi się wygrana za trzy, cztery lub pięć symboli w linii. Szans na wygraną jest sporo, bo aż 99, a wszystkie układy możesz zweryfikować w „paytable”.

Wszystkie zwycięskie obrazki to naprawdę fajne grafiki. Najwięcej zgarniesz jak do akcji wkroczy sam Jack Hammer, połowę tego otrzymasz, kiedy uratujesz zapłakaną Pearl. Za obicie gęby Don Crabbiemu i jego zbirom również otrzymasz sporo kredytów. Mniej punktowane sa symbole kryminalnych tropów. Odkryjesz opuszczoną motorówkę na przystani, w beczkach odkryjesz rybią kontrabandę, znajdziesz pusty futerał po tommy gun, trafisz na koncert swojej laluni lub odkryjesz że ostatecznie została porwana, za te wszystkie symbole również Cię czeka wygrana. Jednak nie tylko podstawowe symbole zapewnią ci dopływ funduszy są przecież jeszcze dodatkowe zasady.

Jack-Hammer-2-paytablePamiętaj, że Jack Hammer 2 ma specjalna opcję ”Sticky Win”. Lepkie rączki zawsze są chętne na wygraną. Od razu kiedy uzyskasz zwycięską linię włącza się ”Sticky Win”, który wstrzymuje twoje wygrywające symbole i dostajesz darmowego spina, jeśli doda się kolejny zwycięski symbol do twojej poprzedniej linii dostajesz kolejny darmowy obrót. Kolejne symbole przyczepiają się a twoja wygrana rośnie. ”Sticky Win” zatrzymuje się kiedy nie uzyskasz kolejnych dodatkowych symboli, ale nie martw się kiedy ta maszyna się rozkręci szybko się nie zatrzyma, a na końcu zgarniesz wysoką wygraną.

Ze specjalnych symboli dostajesz zawsze przydatnego jokera, który zastępuje inne obrazki, jest to plama krwi okraszona pociskami z rewolweru. Oprócz symbolu Wild występuje możliwość uzyskania Free Spinów symbolizowana przez elektrycznego węgorza. Pięć lub więcej symboli węgorza elektryzuje i rozpędza rozgrywkę. Z darmowych kręceń otrzymujesz podwojoną wygraną, a kiedy akcja już naprawdę nabierze tępa w trakcie free spinów pojawiają się  Random Wildy, które pojawiają się na planszy w postaci uderzeń walczących ze sobą Jack Hammer 2 z karbowym gangsterem.

Teraz kiedy już to wszystko wiesz możesz obstawić poziom zakładu, mnożnik monet i wcisnąć przycisk grania.

Jack Hammer 2  polska

Zastanawiasz się gdzie znaleźć Jack Hammer 2 polską wersję – to proste! Wejdź na Redbet, Unibet, Betsafe.

Jack Hammer 2  mobilne

Jest też dostępne Jack Hammer 2 mobilne. Możesz grać w specjalnie przystosowaną wersję Jack Hammer 2 Touch.

Jack Hammer 2  opinie

Na temat gry Jack Hammer 2 opinie mogą być tylko jednoznaczne, to jest świetna gra. Rysunkowe grafiki w pełni odzwierciedlają klimat komiksów detektywistycznych. Druga odsłona serii jest jeszcze bardziej zabawna.