Jurassic Park

Jurassic Park

Chyba nie ma pośród naszych czytelników osoby, która nie widziała, albo choć nie słyszała o kultowym już filmie Stevena Spielberga „Jurassic Park”. Obraz zdobył niezwykłą popularność w latach 90’ i otrzymał aż trzy Oscary

Jurassic Park

-->

Jurassic Park

Jurassic-Park-bonus Jurassic-Park-paytable Jurassic-Park-slotChyba nie ma pośród naszych czytelników osoby, która nie widziała, albo choć nie słyszała o kultowym już filmie Stevena Spielberga „Jurassic Park”. Obraz zdobył niezwykłą popularność w latach 90’ i otrzymał aż trzy Oscary. Od tego czasu powstało wiele podobnych ekranizacji z dinozaurami w roli głównej, a w ślad za nimi powstały tysiące gadgetów, komiksów oraz gier wideo. Tematykę tą postanowiła wykorzystać także firma Microgaming, projektując grę slotową o tym samym tytule. Automat miał swoją premierę w 2014 i już w pierwszych miesiącach zdobył ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Gra wyróżnia się niezwykle starannie zaprojektowaną grafiką powstałą przy współpracy z twórcami filmu.

Slot zbudowano klasycznie – na 5 bębnach i według twórców jest tutaj aż 243 kombinacji wygrywających. Występują tu oczywiście symbole Wild i Scatter, a w zależności od konfiguracji możemy liczyć na dodatkowe bonusy w postaci darmowych obrotów lub mini gier, gdzie mamy szansę na pomnożenie naszej wygranej.

Jurassic Park opinie

Ta niezwykła gra, pomimo iż jest stosunkowo nowa, zajmuje obecnie jedno z czołowych miejsc w rankingach popularności. Jej wyjątkowość polega nie tylko na świetnej grafice, która idealnie odzwierciedla sceny z oryginalnego filmu, czy muzyce, ale także na ciekawej propozycji bonusów oraz dość dużej szansie na wygrane. Jeżeli jesteście fanami filmu Spielberga, ta pozycja na pewno Was nie rozczaruje.