Jurassic Park

Jurassic Park

Chyba nie ma pośród naszych czytelników osoby, która nie widziała, albo choć nie słyszała o kultowym już filmie Stevena Spielberga „Jurassic Park”. Obraz zdobył niezwykłą popularność w latach 90’ i otrzymał aż trzy Oscary

Jurassic Park

-->
Review of: Jurassic Park
Online game review:
Daniel

Reviewed by:
Rating:
4.5
On 20 listopada
Last modified:22 stycznia

Summary:

Świetna grafika dopracowana bardzo szczegółowo. Gra stworzona na podstawie filmu Spielberga.

Jurassic Park

Jurassic-Park-bonus Jurassic-Park-paytable Jurassic-Park-slotChyba nie ma pośród naszych czytelników osoby, która nie widziała, albo choć nie słyszała o kultowym już filmie Stevena Spielberga „Jurassic Park”. Obraz zdobył niezwykłą popularność w latach 90’ i otrzymał aż trzy Oscary. Od tego czasu powstało wiele podobnych ekranizacji z dinozaurami w roli głównej, a w ślad za nimi powstały tysiące gadgetów, komiksów oraz gier wideo. Tematykę tą postanowiła wykorzystać także firma Microgaming, projektując grę slotową o tym samym tytule. Automat miał swoją premierę w 2014 i już w pierwszych miesiącach zdobył ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Gra wyróżnia się niezwykle starannie zaprojektowaną grafiką powstałą przy współpracy z twórcami filmu.

Slot zbudowano klasycznie – na 5 bębnach i według twórców jest tutaj aż 243 kombinacji wygrywających. Występują tu oczywiście symbole Wild i Scatter, a w zależności od konfiguracji możemy liczyć na dodatkowe bonusy w postaci darmowych obrotów lub mini gier, gdzie mamy szansę na pomnożenie naszej wygranej.

Jurassic Park opinie

Ta niezwykła gra, pomimo iż jest stosunkowo nowa, zajmuje obecnie jedno z czołowych miejsc w rankingach popularności. Jej wyjątkowość polega nie tylko na świetnej grafice, która idealnie odzwierciedla sceny z oryginalnego filmu, czy muzyce, ale także na ciekawej propozycji bonusów oraz dość dużej szansie na wygrane. Jeżeli jesteście fanami filmu Spielberga, ta pozycja na pewno Was nie rozczaruje.

Świetna grafika dopracowana bardzo szczegółowo. Gra stworzona na podstawie filmu Spielberga.