Katana

Katana

Wyruszcie w egzotyczną podróż do odległej, tajemniczej Japonii i poczujcie się jak potężni samurajowie, wyposażeni w ostry jak brzytwa miecz, katanę.

Katana

-->

Katana slot

Katana_Bonus Katana_Paytable Katana_SlotWyruszcie w egzotyczną podróż do odległej, tajemniczej Japonii i poczujcie się jak potężni samurajowie, wyposażeni w ostry jak brzytwa miecz, katanę. Slot Katana sygnowany logiem Novomatic kusi nie tylko obietnicą zgarnięcia japońskich skarbów, ale również orientalną grafiką, dopracowaną w każdym calu.

Chcecie dołączyć do grona respektowanych wojowników z Dalekiego Wschodu? Marzycie o zdobyciu względów enigmatycznej gejszy? Wypróbujcie slot Katana w trybie demonstracyjnym. Grę znajdziecie na naszym portalu, zapraszamy!

Slot Katana to pięciobębnowa maszyna o 20 liniach wygrywających. Wprawiamy w ruch aż 13 symboli – samuraja, gejszę, japońskie zamki, wojsko samurajskie oraz litery. Najbardziej profitującym znakiem jest Katana (Scatter), który może zapewnić nam Bonus Shoguna oraz 10 dodatkowych darmowych obrotów przy minimum 3 symbolach w spinie. Symbolem Wild jest Samuraj, który może zastąpić dowolny znak, oprócz Scattera, zwiększając szansę na wygraną.

Opcja gamble daje nam szansę na podwojenie naszego zwycięstwa. Obstawiajcie kolory kart (czerwone, czarne), by dołączyć do grona zwycięskich wojowników.

Katana slot opnie

Slot Katana firmy Novomatic robi naprawdę imponujące wrażenie. Gracze naprawdę mogą poczuć się jak w egzotycznej Japonii, pełnej tajemnic i osobliwości. Motyw samurajski przypadnie do gustu wszystkim fanom orientu, marzących o staniu się jednym z potężnych wojowników. Zwiększona ilość symboli (13 znaków) urozmaica rozgrywkę, zwiększając szansę na wygraną. Przywdziejcie zbroje, naostrzcie swoje miecze i ruszajcie do boju o japońskie skarby!