Loose Cannon

Loose Cannon

Loose Cannon to kolejna, warta uwagi produkcja od Microgaming. Gra swoją tematyką nawiązuje do czasów, gdy na morzach panowali bezlitośni piraci, a ich głównym sposobem porozumiewania się z resztą świata był miecz i pełne prochu armaty

Loose Cannon

Loose Cannon

Loose_Cannon_Bonus Loose_Cannon_Paytable Loose_Cannon_SlotLoose Cannon to kolejna, warta uwagi produkcja od Microgaming. Gra swoją tematyką nawiązuje do czasów, gdy na morzach panowali bezlitośni piraci, a ich głównym sposobem porozumiewania się z resztą świata był miecz i pełne prochu armaty. Pomimo iż motyw ten jest wciąż popularny, gier takich jak Loose Cannon jest dość sporo.

Gra oparta jest na 5 bębnach, a stawki zakładów wahają się od 1 do 5 żetonów. Maksymalna pula, na jaką możemy tu liczyć, to aż 75.000 monet. Jest więc jest o co powalczyć. A tym bardziej, że budowa automatu daje graczom dość spore szanse na wygraną. W ramach gry możemy także liczyć na rundy bonusowe, gdzie wygrane liczy się od lewej do prawej i odwrotnie, oraz darmowe spiny – te otrzymujemy dzięki symbolom Scatter.

Loose Cannon opinie

Opinie na temat gry slotowej Loose Cannon są dość podzielone. Miłośnicy pirackich klimatów na pewno będą zadowoleni, natomiast bardziej wybredni gracze, raczej nie znajdą tu niczego szczególnego. Gra mimo wszystko jest dobrze wykonana i daje sporo szans na dość wysoką wygraną.