Lord of the Ocean

Lord of the Ocean

Slot Lord of the Ocean przeniesie nas do tajemniczego, podwodnego królestwa władcy mórz, Posejdona. Dostąpimy zaszczytu spróbowania swoich sił w walce o skarb z najgłębszych toni oceanu, bronionych przez świtę króla fal

Lord of the ocean

-->

Lord of the Ocean slot

Lord_Of_The_Ocean_Bonus Lord_Of_The_Ocean_Paytable Lord_Of_The_Ocean_SlotSlot Lord of the Ocean przeniesie nas do tajemniczego, podwodnego królestwa władcy mórz, Posejdona. Dostąpimy zaszczytu spróbowania swoich sił w walce o skarb z najgłębszych toni oceanu, bronionych przez świtę króla fal. Produkcja firmy Novomatic zachwyca dopracowaną grafiką oraz oryginalną tematyką.

Jeśli pociąga Was myśl o poszukiwaniu zatopionego skarbu króla Posejdona, wypróbujcie slota Lord of the Ocean! Grę znajdziecie na naszej stronie, dostępną bez ograniczeń w trybie demonstracyjnym – całkowicie za free!

Lord of the Ocean to pięciobębnowy slot z 10 liniami wygrywającymi oraz 10 symbolami. Jeśli zgarniemy co najmniej 3 symbole Scatter, w tym wypadku starożytnego amuletu, w jednym rzędzie, uzyskami minimum 10 dodatkowych rund. Jeśli uda nam się zdobyć chociaż najniższą wygraną po spinie, będziemy mogli uruchomić opcję gamble, która może przynieść nam ogromną sumę. W trybie gamble gracz ma za zadanie odgadywać kolory kolejnych kart – czerwone lub czarne. Nagroda za trafne strzały jest nie byle jaka, to podwojenie stawki!

Lord of the Ocean opinie

Pierwsze uruchomienie gry sprawiło na nas piorunujące wrażenie. Grafika oraz najmniejsze jej detale zostały skrupulatnie dopracowane przez zespół Novomatic. Każde wprawienie w ruch bębnów pozwala nam zbliżyć się do wygranej. Odwiedźcie podwodne królestwo Posejdona, dajcie się oczarować syrenim śpiewem i zdobądźcie zapomniany skarb!