Magic Princess

Magic Princess

Nie chcemy zostać posądzeni o krzewienie stereotypów dotyczących płci, sądzimy jednak, że slot Magic Princess w szczególności przypadnie do gustu żeńskiemu gronu graczy.

Magic Princess

Magic Princess slot

Magic_Princess_Bonus Magic_Princess_Paytable Magic_Princess_SlotNie chcemy zostać posądzeni o krzewienie stereotypów dotyczących płci, sądzimy jednak, że slot Magic Princess w szczególności przypadnie do gustu żeńskiemu gronu graczy. Firma Novomatic postanowiła stworzyć grę dla wszystkich fanów baśni, prześlicznych księżniczek, kryształowych bibelotów, zamków, magicznych stworzeń i spełniania życzeń.

Magic Princess to maszyna slotowa posiadająca 5 bębnów oraz 20 linii wygrywających. Zanim rozpoczniecie grę polecamy zapoznać się dokładnie z listą zwycięskich sekwencji. W Magic Princess pojawia się sporo symboli wild, np. zamek, magiczna różdżka, wizerunek księżniczki, paw, tiara czy czarny kot na przepysznej poduszce z atłasu. Jeśli wskoczy Wam symbol perły, spełniają się Wasze życzenia, a Wróżka Kasynowa nagradza Was premią w postaci darmowych obrotów.

Niestety, jak to na Novomatic przystało, grafika oraz efekty dźwiękowe nie są zbyt powalające. Design ich produkcji można dyplomatycznie określić jako oryginalny, lekko przestarzały. Gra jednak chodzi płynnie, nie zacina się, co jest niewątpliwą zaletą. Królewski motyw, pobłyskujące symbole – gracze mogą czuć się w pełni zadowoleni.

Magic Princess opinie

Jeśli ktoś lubi uroczy, lekko romantyczny, magiczny klimat, a bycie księżniczką znajdowało się na pierwszym miejscu listy wymarzonych zawodów, w takim razie Magic Princess to gra w sam raz dla niej/niego. Slot ten jest niezwykle grywalny, rozgrywka przebiega płynnie. Grafika oraz oprawa dźwiękowa zdradza, że Magic Princess to produkcja firmy Novomatic. Lekko archaiczna grafika nie razi jednak oka, gra toczy się przyjemnie, a możliwość wysokich wygranych jest kusząca.

Na naszej stronie znajdziecie darmową wersję gry Magic Princess, którą będziecie mogli testować bez ograniczeń. Zapraszamy!