Piggy Riches

Piggy Riches

Pamiętacie czasy, kiedy to oszczędności trzymało się w świnkach skarbonkach? Kiedy to było? W każdym razie czasy te postanowili przypomnieć nam projektanci gier z NetEnt

Piggy riches

-->

Piggy Riches

Piggy-Riches-bonus Piggy-Riches-paytable Piggy-Riches-slotPamiętacie czasy, kiedy to oszczędności trzymało się w świnkach skarbonkach? Kiedy to było? W każdym razie czasy te postanowili przypomnieć nam projektanci gier z NetEnt, wypuszczając na rynek zabawną i kolorową grę slotową o wdzięcznej nazwie Piggy Riches. Automat ten wypełniony jest licznymi symbolami związanymi z pieniędzmi, takimi jak karty kredytowe, portfel z banknotami, różowa świnka skarbonka, worek z monetami, srebrny klucz do sejfu. Ponadto znajdziemy tu także złote liczby i litery. Piggy Riches to pięciobębnowy slot z 15 liniami wypłat. Symbolem Wild jest tutaj świnka w kapeluszu, który zastępuje inne symbole, a wygrane są potrajane. Symbolem Scatter natomiast jest świnka z różowym prezentem.

Piggy Riches opinie

Piggy Riches to kolejna warta uwagi gra od mistrzów z NetEnt. Slot przyciąga nie tylko pomysłową grafiką i tematyką, ale także sporymi szansami na wygraną. Nie jest to co prawda gra z progresywnych jackoptem, ale z pewnością spędzicie miło czas wybierając ten slot.