Quest for Gold

Quest for Gold

Gra Quest for Gold pozwoli Wam poczuć się jak poszukiwacz przygód pokroju Indiany Jonesa. Ten ekscytujący slot, Quest for Gold

Quest for Gold

-->

Quest for Gold

Quest_For_Gold_Bonus Quest_For_Gold_Paytable Quest_For_Gold_SlotGra Quest for Gold pozwoli Wam poczuć się poszukiwacz przygód pokroju Indiany Jonesa.  jak Ten ekscytujący slot, Quest for Gold, został wyprodukowany przez jedną z najbardziej znanych firm w branży e-hazardowej – Novomatic.

Automat Quest for Gold składa się z pięciu bębnów oraz posiada 20 linii wygranych. Znaki wild, jak na przykład mapa skarbów, w odpowiedniej sekwencji pozwala zgarnąć darmowe obroty na grę! Co więcej, jeśli w jednym rzędzie znajdzie się 5 piramid, czeka na nas nie lada skarb! Jeśli czujesz zew przygody, spróbuj rozgrywki dla ryzykantów. Klikając na rozświetloną piramidę macie szansę na zagarnięcie dodatkowych środków!

Grając w Quest for Gold możemy poczuć się jak poszukiwać przygód z prawdziwego zdarzenia. Wszystko za sprawą dobrze dobranej oprawy graficznej oraz muzyki rodem z filmu przygodowego. Symbole w Quest for Gold przedstawiają aztecką piramidę, egzotyczną małpkę, rezolutnego podróżnika czy wiekową mapę skarbów. Czujecie już ten zew przygody?

Quest for Gold opinie

Tematyka gry zdecydowanie uderza w nasze gusta. Motyw został dopracowany pod względem graficznym, choć dźwięki mogłyby być mniej syntezatorowe. Gra wywarła na nas pozytywne wrażenie, a obyty gracz bez problemu dostrzeże, że jest to produkcja od Novomatic (specyficzna grafika). Dobra robota!

Na naszej stronie zajdziecie tę ekscytującą produkcję, Quest for Gold, w wersji demonstracyjnej. Tryb  demonstracyjny lub dla zabawy pozwala na bezpłatne testowanie slotów bez ograniczeń!