Secrets of the Amazon

Secrets of the Amazon

Ten slot od firmy Playtech przywodzi na myśl oczywiście gęste dżungle Amazonii i wszelkie dzikie zwierzęta z nimi związane. To typowy automat wspomnianego dewelopera, oferujący 5 walców i 25 linii wypłat.

Sectrest of the amazon

-->

Secrets of the Amazon slot

Secrets_Of_The_Amazon_Bonus Secrets_Of_The_Amazon_Paytable Secrets_Of_The_Amazon_SlotTen slot od firmy Playtech przywodzi na myśl oczywiście gęste dżungle Amazonii i wszelkie dzikie zwierzęta z nimi związane. To typowy automat wspomnianego dewelopera, oferujący 5 walców i 25 linii wypłat. Oczywiście w slot Secrets of the Amazon można pograć za damo korzystając z naszej strony. Dzięki temu będziecie mieli okazję podziwiać piękne symbole przedstawiające kameleona, węża, papugę czy kuguara… pośród tych przeróżnych przedstawicieli fauny pojawia się też „dziki” znak – twarz pięknej Amazonki, zapewne tajemniczej mieszkanki dżungli. Podwaja ona wartość wszelkich wygranych oraz premiuje aktywną linię wypłat niesamowitym dodatkiem 50000x!

Warto też mieć na uwadze symbol powoju – kwiatu rozkwitającego w nocy, o charakterystycznych, biało-beżowych płatkach. Uzyskanie trzech takich znaków oznacza uruchomienie bonusowej gry, w której wybieramy kwiat kryjący liczbę zapewniającą darmowe zakręcenia – 3 daje od 5 do 15 free spins, 4 od 8 do 18, a 5 od 10 do 20. Ponadto, po zyskaniu premiowych zakręceń, rozpoczynasz kręcenie z mnożnikiem x1, ale każdy kolejny spin zwiększa ów mnożnik o kolejne x1 aż do potencjalnego mnożnika x50!

Secrets of the Amazon opinie

Przyjemna atmosfera, urocza sceneria w tle, a do tego fajna muzyczka zachęcają do dłuższej zabawy z tym naprawdę kreatywnym slotem. Deklarowany zwrot z inwestycji nic tu nie zmieni – w teorii, oczywiście, bo w praktyce 95,28% „piechotą nie chodzi”.