So Much Candy

So Much Candy

Gra slotowa So much Candy została przygotowana specjalnie z myślą o łasuchach i miłośnikach słodkości. Symbolami w grze są torty, ciasteczka, cukierki i wiele innych smakołyków

So much Candy

-->

So Much Candy

So_Much_Candy_Bonus So_Much_Candy_Paytable So_Much_Candy_SlotGra slotowa So much Candy została przygotowana specjalnie z myślą o łasuchach i miłośnikach słodkości. Symbolami w grze są torty, ciasteczka, cukierki i wiele innych smakołyków, na widok których aż ślinka cieknie… Pomysłodawcą i producentem gry jest znana wszystkim firma Microgaming. Gra oparta została – jak wiele innych zresztą – na pięciu walcach oraz aż 243 kombinacjach wygrywających. Symbol Wild ma tu szczególną funkcję, gdyż powiększa nasze wygrane aż 300-krotnie. Aby zdobyć dodatkowe darmowe obroty musicie wylosować symbol Scatter. Gra dostępna jest w wersji klasycznej oraz na urządzenia mobilne. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji jej wypróbować, producent oferuje Wam wersję darmową, gdzie nie musicie ryzykować swoimi pieniędzmi.

So Much Candy opinie

Slot So Much Candy to bardzo ciekawa propozycja gry slotowej, gdzie wykorzystane zostały symbole słodyczy. Gra nie posiada funkcji progresywnego jackpota, niemniej jednak wygrane mogą osiągnąć tu całkiem wysokie wartości. Jeżeli kochasz ciasta i torty, to ta gra jest stworzona dla Ciebie!