Starburst

Starburst

Błyszczące kamienie, kosmiczne klimaty oraz przyjemna dla ucha muzyka – tak w skrócie można by opisać czołowy produkt ze stajni NetEnt – slot Starburst

Starburst

-->

Starburst

Starburst-bonus Starburst-paytable Starburst-slotBłyszczące kamienie, kosmiczne klimaty oraz przyjemna dla ucha muzyka – tak w skrócie można by opisać czołowy produkt ze stajni NetEnt – slot Starburst. Gra od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród użytkowników kasyn internetowych. Dlaczego? Odpowiedź jest banalna, a mianowicie prostota reguł i dość spore prawdopodobieństwo wygranej. Ten „jednoręki bandyta” nie różni się jednak aż tak bardzo od swoich kolegów, ale zacznijmy od początku.

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że nie jest to gra z progresywnym jackpotem, więc nie ma co tu liczyć na milionowe kumulacje. Choć zapewniamy, że wygrane mogą być wysokie. Najbardziej wyczekiwanym i pożądanym symbolem w grze jest tak zwany Starburst WILD, czyli gwiazda która pełni swoistą rolę jokera – zastępuje inne symbole lub powiększa wygraną. Gdy wylosujemy ten symbol, to cała kolumna zamienia się w wersję WILD, za co otrzymujemy dodatkowy, darmowy obrót.

Innym ciekawym aspektem gry jest sposób, w jaki naliczane są wygrane. Liczone są one bowiem w dwie strony. Z reguły odbywa się to od prawej do lewej, ale tutaj obowiązuje jeszcze liczenie od lewej do prawej. System ten daje nam nadzieje na całkiem spore wygrane i podwaja nasze szanse.

Starburst opinie

Firma NetEnt nie przypadkowo została nazwana liderem w produkcji gier internetowych. Obecnie każde szanujące się kasyno online posiada w swojej ofercie jej produkty. Gra Starburst jest idealnym przykładem talentu pracowników NetEnt. Jest ona niezmiennie uznawana za jedną z najpopularniejszych w kategorii automaty i wydaje się, że jeszcze długo nią pozostanie.