Terminator 2

Terminator 2

Microgaming wyjątkowo upodobał sobie produkcję gier nawiązujących bezpośrednio do największych hitów kinowych i telewizyjnych. Tym razem weźmiemy na warsztat grę slotową Terminator 2.

terminator 2

-->

Terminator 2

Terminator-2-bonus Terminator-2-paytable Terminator-2-slotMicrogaming wyjątkowo upodobał sobie produkcję gier nawiązujących bezpośrednio do największych hitów kinowych i telewizyjnych. Tym razem weźmiemy na warsztat grę slotową Terminator 2. Ten jednoręki bandyta zachwyca jakością grafiki, muzyką i niezwykle szybkiemu tempu gry – jak przystało na amerykański film akcji. Ponadto gra oferuje szereg ciekawych bonusów w postaci free spinów oraz dodatkowych rund, gdzie można zgarnąć ekstra gotówkę.

Terminator 2 to pięciobębnowy slot z 243 liniami wypłat. Ważnymi symbolami są tutaj Wild – „T2” i Scatter – jeżeli trafimy na 3 takie symbole, to otrzymujemy darmowe obroty. Występuje tu także szereg innych symboli, które otwierają nam drogę do rund bonusowych, w ramach których wielokrotnie zwiększamy swoje szanse na wygraną.

Terminator 2 opinie

Slot Terminator 2 to gra zaprojektowana z niezwykłą starannością, która oddaje doskonale sceny z filmu. W grze wykorzystano także oryginalną ścieżkę dźwiękową. Jest to świetna propozycja dla miłośników kina akcji i osób poszukujących mocnych wrażeń.