The Mummy

The Mummy

Jeden z najpopularniejszych filmowych slotów od Playtach to właśnie The Mummy, w którym mamy do czynienia z 25 liniami wypłat i 5 bębnami.

The Mummy

The Mummy slot

The_Mummy_Bonus The_Mummy_Paytable The_Mummy_SlotJeden z najpopularniejszych filmowych slotów od Playtach to właśnie The Mummy, w którym mamy do czynienia z 25 liniami wypłat i 5 bębnami. Na pierwszy rzut oka automat wygląda na klasyczną maszynę o egipskim klimacie. Jednakże symbole nawiązują przede wszystkim do słynnej serii obrazów o tytułowej mumii, w której wystąpili m.in. Brendan Fraser i Rachel Weisz. W slocie, w który możecie sprawdzić za darmo, zaprogramowano jackpot w wysokości 10 tysięcy monet, który uruchamiamy uzyskując pięć obrazków Frasera. Poza wspomnianym głównym bohaterem filmu, Rickiem, pojawiają się w automacie także jego żona, Evy, a także Król-Skorpion. Ten ostatni znak nie pełni funkcji skatera, choć niektórzy być może taką mają nadzieję. „Dziki” symbol to oczywiście tytułowa mumia, sketer zaś to głowa sfinksa. Pięć tych ostatnich oznacza wypłatę 150 monet.

W grze ciekawostką jest bonusowa runda zwana tu Lost City Adventure, która uruchamia się zupełnie losowo, a pozwala zdobyć mnożnik od 1x do 4x w tytułowym Zaginionym Mieście. Wypada jeszcze wspomnieć o premii Mummy Hunt, która pojawia się po uzyskaniu rzeczonego symbolu na 1 i 5 bębnie. W ten sposób uruchamiana jest minigra tocząca się w podziemiach piramidy, podczas której musimy zabić możliwie dużo tytułowych nieumarłych.

The Mummy opinie

W tej slotowej maszynie wielu graczom najbardziej podoba się sprytne wykorzystanie filmowych scenek, do których można dotrzeć podczas przeróżnych bonusowych rund. Tytuł godny uwagi nie tylko dla miłośników Egiptu.