The Pink Panther

The Pink Panther

Charakterystyczne „dum-dum, dum-dum, dum-dum-dum” i tak dalej kojarzy chyba każdy, kto urodził się po 1969 roku – wówczas bowiem wyemitowano pierwszy odcinek animowanego serialu z tytułową różową panterą.

Pink Panther

-->

The Pink Panther slot

Pink_Panther_Bonus Pink_Panther_Paytable Pink_Panther_SlotCharakterystyczne „dum-dum, dum-dum, dum-dum-dum” i tak dalej kojarzy chyba każdy, kto urodził się po 1969 roku – wówczas bowiem wyemitowano pierwszy odcinek animowanego serialu z tytułową różową panterą. Nieco wcześniej pojawił się aktorski film ze słynnym, nieco ciapowatym inspektorem Clouseau (niezapomniana rola Peter Seller), w którym Różowa Pantera pojawiała się w czołówce. A niecałe 10 lat temu doczekaliśmy się remake’u we uwspółcześnionej wersji. Tak czy inaczej, ten charakterystyczny zwierzak o nietypowym ubarwieniu żyje w pamięci wielu z nas. Nic zatem dziwnego, że pośród wielu slotów inspirowanych filami, pojawił się też automat The Pink Panther, który zresztą możecie potestować za darmo.

Opisywany automat firmy Playtech to pięciobębnowa maszyna wyposażona w 40 linii wypłat i w aż podwójny progresywny jackpot (Major i Minor Pink Jackpot polegający na zgadywaniu, za którymi drzwiami kryje się pantera, a za którymi inspektor). Pośród wyróżnionych symboli pojawia się zaś Różowa Pantera, inspektor Clouseau oraz przeróżne, charakterystyczne dla serialu przedmioty, czyli lupę, bombę, a nawet ślady tytułowej pantery.

„Dziki” znak w tym automacie to rzecz jasna Różowa Pantera, a jako skater działa logo gry. Rozrzucone w polu widzenia skatery oznaczają wygraną: 5x w przypadku trzech symboli, 25x w przypadku 4, a 125x w przypadku 5. Automat The Pink Panther oferuje kilka ciekawy minigier, jak choćby Crack the Pink Code (otwieramy tu sejfy zyskując darmowe zakręcenia), The Wheel Pink Bonus (rodzaj koła fortuny) czy Pink Trail Bonus (wędrówka śladami tytułowego zwierzaka).

The Pink Panther opinie

W tym automacie najbardziej wszystkim chyba brakuje znanego motywu muzycznego – bardzo, bardzo szkoda… Natomiast twórcy slotu świetnie odwzorowali tak charakterystyczną grafikę Różowej Pantery – za to należą im się wielkie brawa! A liczba dostępnych opcji, minigry i przeróżne premie jednoznacznie mówią, iż jest to jeden z najpopularniejszych slotów na rynku.