The Rocky

The Rocky

Wszyscy znamy historię słynnego Włoskiego Ogiera, który od 1976 roku zdołał powrócić na wielkie ekrany aż sześć razy! Ostatnia, siódma odsłona nosząca tytuł Creed pojawiła się w 2015 roku.

Rocky

-->

The Rocky slot

The_Rocky_Bonus The_Rocky_Paytable The_Rocky_SlotWszyscy znamy historię słynnego Włoskiego Ogiera, który od 1976 roku zdołał powrócić na wielkie ekrany aż sześć razy! Ostatnia, siódma odsłona nosząca tytuł Creed pojawiła się w 2015 roku. Filmowa seria miała swoje wzloty i upadki, lepsze i gorsze części, ale niewątpliwie przyczyniła się do sukcesu Sylvestera Stallone’a. Ponadto to dzięki niej na ekranach zawitały tak niesamowite postaci jak Apollo Creed, Ivan Drago czy James „Maczuga” Lang.

W slotowym automacie firmy Playtech nawiązującym do tej filmowej serii mamy 5 bębnów z 25 liniami wypłat. Poza wspomnianymi już postaciami pojawiają się tu także trenera tytułowego boksera, Paulie, oraz jego żona, Adrienne. Warto też pamiętać o imieniu Włoskiego Ogiera, jako że na walcach pojawiają się też litery, które mogą ułożyć się w jego imię: Rocky, a my wówczas wygrywamy 5x zakład.

„Dziki” symbol to oczywiście logo gry z dopiskiem „Italian Stallion” (czyli Włoski Ogier), który zastępuje wszystkie inne – oprócz skatera, którym z kolei jest podobizna tytułowego boksera.

Warto wspomnieć o nokaucie – otóż gdy na pierwszym i piątym bębnie pojawi się symbol bokserskich rękawic, wówczas przeskakujemy do rundy bonusowej. Jest to rodzaj mini gry, gdzie wybieramy przeciwnika (np. Ivana Drago), z którym toczymy „pięściarski”, 10-rundowy pojedynek. Inna mini gra polega na decydowaniu, czy kolejna pojawiająca się karta będzie czerwona, czy czarna. Nic tylko wypróbować slot The Rocky za darmo na naszej stronie!

The Rocky opinie

To jeden z najlepszych automatów na rynku, świetnie wykorzystujący filmowe skojarzenia i nawiązania – kapitalna oprawa graficzna i dźwiękowa (w tym odgłos uderzenia w bokserską gruszkę powiązany z obracającymi się bębnami) dopełniają obrazu całości. Nie sposób się oderwać…