Twin Spin

Twin Spin

Gra slotowa Twin Spin to bardzo ciekawy przykład gry zachowującej wszystkie elementy klasycznej gry tego typu, ale opartej o najnowsze technologie

Twin spin

-->

Twin Spin

Twin-Spin-bonus Twin-Spin-paytable Twin-Spin-slotGra slotowa Twin Spin to bardzo ciekawy przykład gry zachowującej wszystkie elementy klasycznej gry tego typu, ale opartej o najnowsze technologie. Innymi słowy, to stara maszyna z nowiuteńkim silnikiem w środku. Nie jest także zaskoczeniem, że pomysłodawcami tej gry są pracownicy z NetEnt.

Wyjątkowość tego automatu opiera się przede wszystkim na jego wyglądzie, który w każdym calu przypomina „jednorękiego bandytę” rodem z czasów hippisów albo i wcześniejszych. Gra zbudowana jest z 5 bębnów podzielonych na 3 linie. Czyli klasyka. Gra umożliwia nam ustawianie poziomów zakładów według własnych upodobań i możliwości. Symbolem o szczególnych funkcjach jest tu joker, który powiększa nasze wygrane. Ponadto gra umożliwia nam wygraną aż na 243 sposoby, tak zwane winways. Dzieje się to gdy trafimy na co najmniej 3 takie same symbole na sąsiadujących bębnach (maksymalnie od lewej strony).

Twin Spin

Twin Spin to idealna oferta dla miłośników stylu retro. Gra pozwala nam na powrót to starych czasów, a symbole stosowane na bębnach to już znane od dawna wisienki, literki, czy kamienie szlachetne. Gra umożliwia zindywidualizowanie ustawień oraz wybór poziomu zakładu według możliwości. Zachęcamy wszystkich do wypróbowania wersji demo, aby przekonać się, jak fajna jest to gra.