Habanero partnerem iSoftBet

Dostawca wysokiej jakości wideoslotów i gier stolikowych koncern Habanero nawiązał współpracę z iSoftBet. Owocem partnerstwa między firmami ma być dystrybucja gier Habanero za pomocą platform (stacjonarnej, jak i mobilnej) iSoftBet.

Od momentu zawarcia kontraktu pomiędzy koncernami, portfolio studio Habanero, tj. wideosloty, gry stolikowe oraz wideopoker, będzie dostępne na platformie iSoftBert Game Aggregation Platform (GAP). Lista dostępnych gier zawiera między innymi najgorętsze tytuły od Habanero, a w tym Koi Gate slot, Jugglenaut slot, Fenghuang slot czy Roman Empire slot.

Gry Habanero są znane dzięki rewelacyjnej grafice, zaawansowanym algorytmom matematycznym oraz  przyjemnemu gameplay’owi gry, który ani na chwilę nie nudzi się graczom. Platforma iSoftBet, Game Aggregation Platform, dostarcza użytkownikom ogromną bibliotekę gier od ponad dwudziestu pięciu producentów oprogramowania kasynowego. Platforma ta dostarcza operatorom zróżnicowane portfolio, które staje się dostępne dzięki bezproblemowej, błyskawicznej integracji systemów.

Prezes rozwoju biznesowego iSoftBet, Michael Probert, skomentował zawarcie umowy z Habanero następująco: „Jesteśmy dumni mogąc oferować naszym partnerom szeroki wybór certyfikowanych gier z rynkach regulowanych I jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości dodania produktów Habanero do naszego wciąż powiększającego się portfolio. Gry od Habanero mają wielką renomę i będą wspaniałym dodatkiem do naszej najwyższej jakości oferty”.

Co nieco o Habanero

Daniel Long, szef ds. sprzedaży w koncernie Habanero, komentuje zawarcie kontraktu następująco: „Dla Habanero kontrakt ten jest wielką sprawą. Pozwala nam to na zgraniem się z iSoftBet i uzyskanie dostępu do europejskich rynków regulowanych, a także rynków pozaeuropejskich”.

„Nasze portfolio pełne jest ekscytujących i wciągających treści, które z pewnością zdobędą popularność wśród partnerów strategicznych iSoftBet oraz jego graczy”.

Koncern Habanero jest dostawcą najwyższej jakości wideoslotów i gier stolikowych zarówno dla kasyn stacjonarnych, jak i internetowych. Produkty Habanero dostosowane są do różnych urządzeń i systemów operacyjnych, co skutkuje ogromną dostępnością oferowanych przez koncern gier.

W zespole Habanero zatrudnieni są wykwalifikowani projektanci, programiści i matematycy, czuwający nad najwyższą jakością oferowanych gier. Zarząd koncernu Habanero posiada ponad czterdziestoletnie doświadczenie w branży gier losowych.  Siedzimy firmy Habanero znajdują się w Johannesburgu, Manili, Sofii oraz Kijowie.

Wśród najpopularniejszych tytułów znajdziemy: Koi Gate slot, Fire Rooster slot, Fenghuang slot, Jugglenaut slot, Gangsters slot, Bombs Away slot, Little Green Money slot, Dr Feelgood slot, Rodeo Drive slot, Kane’s Inferno slot.

Uncategorized