Play’n GO wypuściło na rynek grę Jade Magician slot

Koncern Play’n Go właśnie ogłosił premierę swojej najnowszej gry – Jade Magician slot. Ten wideoslot pozwoli graczom poczuć prawdziwą magię, płynącą z potęgi czterech żywiołów: powietrza, ziemi, ognia i wody.

Jade Magician slot

Jade Magician slot to pięciobębnowy, trójrzędowy wideoslot z piętnastoma liniami wygrywającymi. Tematem przewodnim gry jest sztuka magiczna, która opiera się na czterech podstawowych żywiołach: powietrzu, ziemi, ogniu i wodzie.

Na bębnach znajdziemy całą masę mistycznych, tajemniczych symboli, które czynią rozgrywkę jeszcze ciekawszą. Znaki, które znajdują się na walcach, przedstawiają kolejno: złotego smoka, białego tygrysa, feniksa oraz wizualizacje czterech żywiołów, powietrza, ziemi, ognia i wody. Wszyscy symbole są animowane, dzięki czemu gra staje się jeszcze bardziej dynamiczna.

Nie wolno nie wspomnieć o opcjach specjalnych wideoslota Jade Magician. Jednym z ważniejszych znaków w grze jest symbol Wild Multiplier, który ułatwia trafienie zwycięskiej kombinacji. Cechą znaku jest podmienianie pozostałych symboli oraz podwajanie wygranej. Symbol przedstawiający piękną czarodziejkę pozwala zgarnąć darmowe spiny. Jeżeli zgarniecie minimum trzy takie znaki, otrzymacie pięć free spinów. Na bębnach pojawiły się zaledwie dwa symbole? Właśnie otrzymaliście tzw. Drugą Szansę. Wybierzcie jeden z czterech żywiołów i zgarnijcie nagrodę pocieszenia – czekają darmowe spiny, a także ekstra kredyty!

Co nieco o Play’n GO

Play’n GO to firm a specjalizująca się w rozwoju wysokiej jakości produktów związanych z hazardem w Internecie. Główna siedziba studio Play’n GO znajduje się w szwedzkiej miejscowości Växjö. Koncern Play’n GO funkcjonuje niezależnie od roku 2005. W sumie studio Play’n GO wydało ponad 50 unikatowych gier kasynowych, przetłumaczonych na ponad 30 języków.

Wśród najpopularniejszych wideoslotów od Play’n GO znajdziemy takie tytuły jak: Book of Dead slot, Cloud Quest slot, Fortune Teller slot, Gemix slot, Grim Muerto slot, Hugo slot, Jazz New Orleans slot, Leprechaun goes to Hell slot, Wizard of Gems slot, Super Flip slot.

Uncategorized