Premiera Forest Mania slot od iSoftBet

Jeden z wiodących dostawców oprogramowania kasynowego online iSoftBet ogłosił właśnie premierę najnowszego wideoslota Forest Mania. Premiera najnowszej gry iSoftBet odbyła się 14 marca 2017 roku.

Forest Mania slot

Gra Forest Mania nie należy do typowych wideoslotów, do których zdążyliśmy przywyknąć. Na pierwszy rzut oka Forest Mania slot jest pięciobębnowym, czterorzędowym wideoslotem. Jednak gdy dłużej przyjrzymy się interfejsowi, szybko zauważymy, że gra Forest Mania posiada dwa oddzielne okna.

Pierwsze z okien można uznać za standardowe – zobaczymy tutaj klasyczny układ 5 × 4.  Drugie okno jest o wiele, wiele większe; posiada aż 12 rzędów i 5 bębnów. W grze zakręcimy oryginalnymi symbolami, przedstawiającymi mieszkańców zaklętego lasu. Oprócz tego na bębnach zobaczmy serce, niebieski kryształ, fioletowy kwiat, muszlę i wiele, wiele innych nietypowych znaków.

Gra Forest Mania slot posiada wiele funkcji dodatkowych, wśród których znajdziemy opcję Wild, Wild Reels oraz Free Spins.

Motywem głównym gry Forest Mania jest zaklęty las, pełen egzotycznej roślinności, zamieszkały przez magiczne, nieco dziwne, ale niezmiernie sympatyczne stworki.

Gra Forest Mania slot certyfikowana jest dla wielu rynków regulowanych takich jak Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, Portugalia czy Dania. Slota cechuje ogromna grywalność – praktycznie wszystkie produkty od iSoftBet mogą pochwalić się dynamizmem, ciekawym motywem i pięknymi grafikami 3D.

Nir Elbaz, dyrektor zarządzający iSoftBet, komentuje premierę gry: „Zaprezentowana podczas targów ICE Totally Gaming w Londynie gra Forest Mania slot otrzymała pozytywne recenzje od ekspertów branży iGaming za ogromnie wciągający gameplay i zróżnicowaną rozgrywkę, która jest możliwa dzięki zastosowaniu zaawansowanej matematyki i algorytmów”.

„iSoftBet jest firmą, która może pochwalić się przed publicznością szeroką gamą produktów. Najnowsza gra Forest Mania slot spodoba się zarówno początkującym, jak i zaawansowanym graczom, którzy docenią spektakularną grafikę i przyjemną, relaksującą ścieżkę dźwiękową, a także dynamizm rozgrywki oraz wiele innych możliwości i funkcji dodatkowych, które ułatwią graczom wygrać naprawdę duże pieniądze”.

„Po intensywnym tygodniu na ICE Totally Gaming wzmocniliśmy naszą pozycję. Jak nigdy wcześniej wierzymy w naszą strategię comiesięcznego wydawania nowych gier. Mamy nadzieję, że Forest Mania slot będzie kolejnym hitem”.

Uncategorized
  • betclic gry
  • betclic slots
  • fruit case slot