Rolling Roger slot – zakręcona nowość od Habanero

W Polsce niewiele osób kojarzy studio Habanero, a szkoda! Niewielki koncern o apetycznie brzmiącej nazwie specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wideoslotów, które możecie znaleźć w wielu kasynach internetowych. Na początek nowego miesiąca studio Habanero przygotowało nam niespodziankę. Kilka dni temu miała miejsce premiera najnowszej gry wideoslotowej Rolling Roger slot, która przeniesie nas do uroczego świata leśnych zwierzątek, po którym oprowadzi nas rozbrykany jeż Roger.

Rolling Roger slot

Gra Rolling Roger od Habanero jest pięciobębnowym, trójrzędowym wideoslotem, w którym głównym bohaterem jest sympatyczny jeżyk Roger. Swoją drogą, Roger przypomina innego słynnego jeżyka, Sonica.

Slot Rolling Roger przeniesie Was do zaczarowanego lasu, zamieszkiwanego przez Rogera i jego przeuroczych przyjaciół: żabę, gąsienicę, ślimaka i trzmielika, którzy dotrzymają Wam towarzystwa podczas rozgrywki. Wszystkie te postaci zobaczymy na bębnach wideoslota, a dodatkowymi znakami w grze są tradycyjnie już litery, posiadające najmniejszą ilość punktów.

Innowacyjność gry Rolling Roger polega na nietypowym systemie wypłat, który w dużej mierze „kontrolowany” jest przez głównego bohatera gry, jeżyka Rogera. Po rozegraniu rundy nasz niebieski przyjaciel kręci się po bębnach, zakreślając wygrywającą kombinację symboli.

Premierę gry skomentował Toni Karapetrov, szef ds. komunikacji w studio Habanero: „Z najwyższej jakości grafiką i figlarną, przyciągającą uwagę ścieżką dźwiękową gra Rolling Roger slot jest jedną z naszych najlepszych produkcji. Wiemy, że to technologicznie zaawansowane dzieło na silniku HTML5 wciągnie Was na długie godziny, a historia Rogera i jego przyjaciół sprawi, że oddacie się na dobre pasji zbierania żołędzi”.

O co chodzi z tymi żołędziami, chcecie pewnie spytać. Im więcej uda Wam się ich nazbierać, tym lepiej! Po uzbieraniu ponad 40 żołędzi i trafieniu symbolu Scatter, uruchomicie rundy darmowych spinów w grze Rolling Roger slot.

Co nieco o Habanero

Studio Habanero zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości gier kasynowych, a celem koncernu jest proponowanie graczom przejrzystych i prostych w obsłudze produkcji, które mają dostarczyć im czystej rozrywki.

Najnowszy wideoslot, Rolling Roger slot, dołączy do obszernego portfolio studio Habanero, w którym znajduje się 75 slotów online, 10 gier stolikowych i 10 gier pokerowych. Tytuły od Habanero zostały zintegrowane z ponad 60 operatorami i są dostępne w 21 językach azjatyckich i europejskich.

Na liście niedawno wydanych gier od Habanero widnieją takie produkcje jak: Cake Valley slot, Scruffy Scallywags slot, The Dead Escape slot oraz Panda Panda slot.

Uncategorized
  • Guts promocje
  • guts banner gry
  • guts slot gra