Suicide Squad slot – premiera gry od Playtech

Ekipa z Playtech nie zwalania tempa! Po niesamowitym sukcesie ich wideoslotów z serii Marvel, władze Playtech zdecydowały się na poznanie postaci z uniwersum konkurencyjnego wydawnictwa komiksowego, DC Comics. Po podpisaniu największego w historii kontraktu z wytwórnią filmową Warner Bros koncern Playtech otrzymał licencję na realizację wideoslotów bazujących na ekranizacjach komiksowych historii DC Comics. Na pierwszy ogień idzie jeden z większych hitów filmowych ubiegłego roku. Drodzy gracze, przygotujcie się na coś naprawdę wyjątkowego – Suicide Squad slot!

DC Slots

Omnikanałowe portfolio Playtech znacznie się powiększy. Zawarcie kontraktu z wytwórnią filmową Warner Bros otwiera deweloperowi drogę do zrealizowania naprawdę poważnych projektów. Portfolio gier od Playtech powiększy się wkrótce o tytuły bazujące na takich hitach filmowych jak Batman vs Superman: Dawn of Justice, The Dark Knight Trilogy, Suicide Squad czy Justice League, którego premiera odbędzie się pod koniec 2017 roku.

Przygotowywane przez Playtech wideosloty nie będą tylko i wyłącznie klasycznymi slotami. Wszystkie gry będzie łączyć jedno – DC Super Heroes Jackpot. Na graczy czekają więc nie tylko ich ulubieni bohaterowie z DC Comics w kasynowym wydaniu, ale także ogromne wygrane, możliwe dzięki utworzeniu siatki jackpotowej.

Kontrakt z Warner Bros

Mor Weizer, prezes Platech, nie pozostawił nowego kontraktu z Warner Bros bez komentarza: „Umowa z Warner Bros jest niezwykle istotną dla Playtech sprawą, jesteśmy zachwyceni, że  będziemy mogli włączyć do naszej oferty gry inspirowane filmami o superbohaterach wykreowanych przez DC Comics”.

Prezes Warner Bros Consumer Products, Pam Lifford, dodaje: „Jesteśmy podekscytowani mogąc rozwijać naszą ofertę DC Comics razem z Playtech, a tym bardziej mając okazję zobaczyć wielu znanych superbohaterów we wciągających, pełnych akcji grach”.

Suicide Squad slot

Premiera gra Suicide Squad slot nie jest jeszcze znana. Można jednak założyć, że Playtech wypuści chociaż grę z nowej serii DC Comics do końca roku 2017. Śledźcie nasz newsletter, a na pewno pozostaniecie na bieżąco z wydarzeniami z branży iGaming. Tym bardziej nie przegapicie premiery gry Suicide Squat slot.

Uncategorized
  • sportingbet slot
  • sportingbet gry
  • sportingbet promocje