The Phantom of the Opera slot – premiera gry

„To ja upiór tej opery” – na pewno kojarzycie ten cytat bez względu na to czy, mieliście okazję widzieć „Upiora w operze”. Ten kultowy musical skomponował Andrew Lloyd Webber, a spektakl miał swoją premierę w 1986 roku. Fabuła oparta jest na kanwie powieści Gastona Leroux z 1911, która opisuje losy sopranistki Christine Daaé i jej obsesyjnego wielbiciela, znanego jako Upiór Opery. Od czasu premiery spektaklu w 1986 roku  historia Daaé i tajemniczego Upiora doczekała się licznych adaptacji. Na początku listopada 2017 roku miała miejsce premiera gry The Phantom of the Opera slot produkcji Microgaming.

The Phantom of the Opera slot

Najnowsza gra studio Microgaming The Phantom of the Opera slot to pięciobębnowy, trójrzędowy wideoslot, w którym macie aż 243 sposoby na wygraną. Oznacza to, że nie spotkacie tutaj tradycyjnych linii wygrywających.

Jak zapewne się domyślacie, w grze zobaczymy symbole, które nawiązują do adaptacji filmowej musicalu z 2004 roku. Na bębnach zakręcimy znakami, na których widnieją wizerunki głównych bohaterów, tj. To oczywiście nie wszystkie symbole, jakie znajdziemy na bębnach slota The Phantom of the Opera slot. Warto przyjrzeć się pozostałym znakom, bo naprawdę są warte uwagi.

Gra posiada aż 5 funkcji dodatkowych: Letter Bonus, Chandelier Bonus, Masquerade, Music of the Night, All I Ask of You. Dwie pierwsze opcje dodatkowe występują w podstawowej wersji gry. Bonus The Letter nawiązuje do zwyczaju Upiora, który wysyłał listy do kolejnych właścicieli teatrów. Gdy symbol The Letter wyląduje na bębnie 5., gracz otrzyma losową nagrodę pieniężną. Gdy funkcja The Chandelier aktywuje się, walec 2. i 3. otrzymuje funkcję Wild.

Funkcja Music of the Night aktywuje darmowe spiny, których jednorazowo przyznawanych jest 10 w pakiecie. Poza gratisowymi rundami, opcja Music of the Night zwiększa mnożnik, dodaje losowo symbole Wild i pozwala zdobyć kolejne zakręcenia. To nie koniec rewelacji! Funkcja All I Ask of You nagrodzi Was 10 darmowymi spinami oraz opcją Dancing Wilds.

David Reynolds, główny wydawca gier w koncernie Microgaming, skomentował premierę gry The Phantom of the Opera slot następująco: „Slot The Phantom of the Opera jest fascynującą grą, która łączy nowoczesną mechanikę , oszałamiającą grafikę i legendarną oprawę muzyczną. Od czasu, gdy ujawniliśmy nasze plany podczas gali ICE 2017 w lutym tego roku, pracowaliśmy nad tym projektem naprawdę ciężko. Jestem zachwycony faktem, że gra została ukończona i że nasze studio wypuściło na rynek tak fantastyczny produkt”.

The Phantom of the Opera darmowe spiny

Jak to zwykle bywa, premierze nowych slotów towarzyszą liczne promocje. Czy w jakimś kasynie internetowym znajdziemy promocję na The Phantom of the Opera  darmowe spiny? Sprawdziliśmy to dokładnie i w tym momencie żaden serwis e-hazardowy nie wprowadził  do swojej oferty bonusowej darmowych spinów na The Phantom of the Opera.

UPDATE – portal Mr Green kasyno wprowadził właśnie promocję na The Phantom of the Opera slot. Pełną recenzję Mr Green przeczytacie tutaj.

 

 

Uncategorized
  • winner gry banner
  • winner promocje
  • gladiator