Właśnie trwa konferencja Berlin Affiliate Conference!

Początek listopada należy całkowicie do branży kasynowej, a dokładniej do Berlin Affiliate Conference! Po ubiegłorocznym sukcesie tej wyjątkowej konferencji, która zgromadziła ponad 3000 uczestników, z których aż 1700 stanowili afilianci. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większego zainteresowania! Dnia 1 listopada 2017 roku w reprezentacyjnej hali wystawienniczej Messe Berlin rozpoczęła się konferencja Berlin Affiliate Conference. Uczestnicy wydarzenia mają do dyspozycji masę eventów, spotkań ze specjalistami, pokazów, wykładów, prezentacji i wywiadów.

BAC 2017 – wymiana pomysłów i doświadczeń

Przez lata rola programów affiliate wzrastała, stając się nieodłączną częścią branży iGaming. Dyskutowanie o biznesie, powiększanie istniejących już kręgów topowych afiliantów oraz wymienianie idei dotyczących tego typu programów są największymi zaletami i powodami, dla których uczestniczenie w tego typu wydarzeniach jest ważna dla osób związanych z e-hazardem.

Organizatorzy konferencji Berlin Affiliate Conference zapewnili uczestnikom dwa oddzielne pomieszczenia, w których delegaci będą mogli przestawiać i zdobywać wiedzę na temat najnowszych trendów z branży. Wykłady będą poruszały taką tematykę jak: SEO w teorii i praktyce, PPC, budowanie sieci linkowej, najświeższe aktualizacje Google etc.

BAC 2017 w liczbach

Spójrzcie na poniższą statystykę, a szybko przekonacie się, z jakim rozmachem organizowana jest konferencja Berlin Affiliate Conference:

  • Ponad 3000 uczestników
  • 100+ programów afiliacyjnych
  • Ponad 1500 przedstawicieli
  • Ogrom spotkań z ważnymi osobami z branży
  • Najnowsze trendy
  • (Nie)zapomniane imprezy i mnóstwo zabawy

Rozkład jazdy BAC 2017

Konferencja BAC 2017 rozpoczęła się 1 listopada, a otwarciu towarzyszyła impreza współorganizowana z EiG, czyli grupie Excellence in iGaming.

Nie sposób wymienić w tak krótkim poście wszystkie atrakcje konferencji, możecie być jednak pewni, że uczestnicy nie mogą narzekać na brak zajęć. Afilianci i przedstawiciele różnych firm mogą do woli brać udział w otwartych wykładach, warsztatach czy spotkaniach ze specjalistami branży iGaming. Głównym celem BAC 2017 jest wzajemne inspirowanie, dalszy rozwój i wymiana doświadczeń pomiędzy firmami.

Impreza zakończy się 4 listopada, po czym wszyscy uczestnicy BAC 2017 będą mogli wziąć udział w pożegnalnym przyjęciu.

Uncategorized