Zapowiedź nowej gry od Play’n GO – Prissy Princess slot

Wiodący producent oprogramowania kasynowego Play’n GO wypuścił zapowiedź nowej gry hazardowej Prissy Princess slot, która przeniesie graczy do baśniowego świata zamieszkałego przez piękne księżniczki i żarłoczne smoki.

Prissy Princess slot

Akcja najnowszej gry Prissy Princess slot toczy się w magicznej krainie, zamieszkałej przez dzielnych rycerzy, przepiękne białogłowy i żądne dziewiczej krwi smoki. Prissy Princess to pięciobębnowy, trójrzędowy wideoslot z dwudziestoma liniami wygrywającymi. Ratio wypłacalności (wskaźnik RTP) gry Prissy Princess wynosi 96,56%.

Animacje w wideoslocie Prissy Princes są niezwykle dynamiczne i sprawiają wrażenie, jakbyśmy oglądali kreskówkę, a nie kręcili walcami slota. Główna bohaterka slota, Prissy Princes, wygląda jak księżniczka z serii filmów Disneya. W grze zakręcimy następującymi symbolami: wizerunkiem królewny Prissy oraz jej trzech zalotników, rycerskim hełmem, skrzyżowanymi mieczami, tarczą z herbem jednorożca, maczugami, zbroją oraz herbem zuchwałego kozła.

Gra Prissy Princess slot oferuje graczom ogromny wybór dodatkowych funkcji, które czynią rozgrywkę jeszcze bardziej ekscytującą:

  • Crumbling Towers – po każdym zakręceniu bęben, na którym znajduje się choć jeden element zwycięskiej kombinacji, zapada się i następuje ponowne zakręcenie walca;
  • Treasure Chest – gdy wszystkie zamki są otwarte, gracz otrzymuje losową nagrodę, czyli zwiększenie mnożnika;
  • Dragon’s Pride – gdy na bębnie pojawią się trzy symbole rycerza, cały walec zamienia się w jeden wielki symbol Wild, który podmienia pozostałe znaki i ułatwia zgarnięcie zwycięskiej kombinacji;
  • Dragon’s Breath – kiedy żadna linia wygrywająca nie zostaje aktywowana, nad bębnami przelatuje ziejący ogniem smok, który podpala trzy losowe symbole, zamieniając je na znaki Fire Wild
  • Tournament – funkcja Tournament rozpoczyna się w momencie, gdy po rundzie Crumbling Towers na bębnach znajdą się trzy symbole Scatter. Nagroda zdobyta podczas funkcji Tournament może zostać pomnożony nawet dwieście razy!

Prissy Princess slot premiera

Premiera gry Prissy Princess slot odbyła się 23 lutego 2017 roku. Wideoslot dostępny jest we wszystkich kasynach współpracujących z koncernem Play’n GO.

Uncategorized
  • superlenny banner
  • Lenny banner gry
  • Fairy Gate wygrana